Jdi na obsah Jdi na menu

Začátkem května čekáme štěňátka !!!

13. 4. 2015

na začátku května čekáme štěňátka !!!

vrh-h.jpg

 

 

Začátkem května očekáváme narození štěňátek z vynikajícího perspektivního spojení.

Otcem se stane mladý pes importovaný ze Srbska Lover Cosa Nostra Impero „Lego“ ( Multi Ch AJ Artillery´s Party Boy x Multi ch Ban Back Dream Long Step). Je to krásný pes vynikající stavby těla, standartní výšky, milé nekonfliktní povahy. Zdravotní testy: ataxia: clear, DKK: B/B, DLK A/A.

Matkou se poprvé stane naše nadějě Russian Roulette z Katu „Rozárka“ (GCH Evening Higlight Blossomastaff x Jafra Killemall z Katu). Je to velice milá nekonfliktní fenka, výborné stavby těla, s elegantním pohybem. Zdravotní testy: ataxia: clear, DKK: A/A, DLK: 0/0.

Očekáváme typická amstaffí štěňátka výborného exteriéru a zdraví po rodičích.

V jejich rodokmenu naleznete vynikající předky:

Linebreeding: 4 – 3 Multi Champion Builder´s Best Heavenly Rider Long Step

5 – 5 Champion Mlader´s Mad Max

5 – 5 Champion R – U Popeye

 

V případě vážného zájmu o štěňátko od nás nás neváhejte kontaktovat. V tuto chvíli jsou možné předběžné rezervace, závazné rezervace přijímáme po narození štěňátek, vše je pak stvrzeno rezervační smlouvou na základě složení zálohy, záloha se při odběru štěňátka odečítá od celkové kupní ceny, v případě neodebrání štěňátka je záloha nevratná. V případě zájmu o naše štěňátko Vás prosíme o představení, pár slov o sobě a také o tom, co chcete a můžete našemu prckovi nabídnout. Velice rádi zůstáváme s novými majiteli nadále v kontaktu, nikoho nenutíme do výstav, pokud ale budete mít zájem, velmi rádi Vám se vším pomůžeme. Co ale po nových majitelích požadujeme je příkladná péče, je potřeba počátat s tím, že amstaffí štěně potřebuje péči a Váš čas, pokud na to nejste připraveni, tak o koupi neuvažujte. Pro Vaše dotazy jsme k dyspozici na e-mailu: chsbaboo@seznam.cz, nebo na tel: 777598558.